سفارشات حضوری


بازديد هاى حضورى تنها مختص كاورهاى دكوراتيو و كاورهاى مزونى ميباشد و كاورهاى كشى بدليل حجم زياد فروش و تنوع بسيار زياد محصولات تنها از طريق وبسايت و پيج اينستاگرام ما ثبت سفارش ميگردد كه در حال حاضر بدليل معذوريت هاى بهداشتى پاندومى كرونا هر دو شوروم ما واقع در خيابان نياوران و خيابان آفريقاى تهران جهت حفظ سلامت مشتريان عزيزمان تعطيل ميباشد .
در اين راستا چنانچه مايليد نام شما در ليست مشتريان حضورى ما قرار بگيرد كه به محض رفع محدوديت ها و باز شدن شوروم ها جهت مراجعه حضورى با شما هماهنگى هاى لازم بعمل آيد ميتوانيد فرم زير را تكميل نماييد .

 

تکمیل فرم خرید حضوری کاور مبل


جهت تکمیل فرم خرید حضوری کاور مبل بر روی دکمه زیر کلیک نماییدنياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .
0000