کاورهای مزونی

گالری محصولات کاور تشک خوشخواب

مشتری گرامی

  ثبت سفارش و یا کارشناسی کاورهای مزونی بدلیل حساسیت های بسیار زیاد تولیدات و همچنین تنوع پارچه های مصرفی به هیچ عنوان از طریق تلفن و یا وب سایت امکان پذیر نبوده و تنها از طریق رزرو ملاقات حضوری در محل شوروم مرکزی این شرکت واقع در خیابان آفریقا تهران امکان پذیر می باشد .

لازم به توضیح است قیمت کاورهای مزونی برای هر ست کامل مبلمان شامل مبلمان 7 نفره و ست صندلی ناهارخوری بر حسب انواع پارچه های وارداتی موجود از میان محصولات کشور های ترکیه ، چین ، فرانسه ، بلژیک ، کانادا و ایتالیا با طراحی و دیزاین اختصاصی و آنالیز رنگبندی دکوراسیون منزل بر طبق سلیقه و انتخاب مشتری از حدود 17 میلیون تومان الی 40 میلیون تومان متغیر می باشد .

خواهشمند است جهت رزرو ملاقات حضوری همه روزه بغیر از پنج شنبه و جمعه و ایام تعطیل از ساعت 15 لغایت 17 با شماره تلفن ثابت 22207906-021 تماس حاصل نمایید .


نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .
0000