پرسش و پاسخ درباره کاورهای دکوراتیو مبلمان

آيا كاورهاى دكوراتيو براى مبلمان استيل و سلطنتى هم قابل اجرا است ؟
بيشترين مورد مصرف كاورهاى دكوراتيو ، براى مبلمان راحتى و كاناپه اى ميباشد اما درصورتیکه براى مبلمان استيل و سلطنتى فقط براى قسمت تشك يا فقط براى قسمت تشك و دسته ها و يا براى قسمت تشك و دسته ها و پشتى تا زير تاج مبل سفارش داده شود قابل اجرا بوده و تصاوير تعدادى از آنها را در بخش گالرى محصولات این وبسایت می توانید ملاحظه نمایید .
قيمت محصولات براى ست هاى مختلف چقدر است ؟
آيا قيمتهاى تعرفه ها قيمت نهايى سفارشات ميباشد ؟
مدت زمان تحويل سفارشات چقدر است ؟
جنس پارچه هاى محصولات چگونه است؟
آيا محصولات كاورهاى دكوراتيو سفارشى در كانادا توليد ميگردد ؟
آيا امكان سفارش پارچه هاى طرحدار وجود دارد ؟
آياميتوان از نزديك محصولات را مشاهده نمود ؟
آيا اندازه گيرى در محل انجام ميگيرد ؟
خير- كليه نقشه هاى اندازه گيرى داخل سايت پذيرش سفارشات قرار گرفته است و تمامى امور مربوطه توسط نرم افزارهاى ويژه شركت شورفيت كانادا صورت ميپذيرد و هيچ نيازى به اندازه كيرى در محل وجود ندارد و كليه مسئوليت هاى اجرايى مربوط به تحويل بدون هركونه ايراد محصولات بر عهده شركت ميباشد .
آيا سفارشات مزونى نياز به اندازه گيرى در محل دارد؟
بلى- كليه سفارشات مزونى ابتدا در محل اندازه گيرى ميگردد و در بسيارى مواقع به دليل حساسيت هاى توليد يك نمونه از مبلمان براى چند روز به كارخانه منتقل ميگردد و پس از انجام قالب گيرى مسترد ميگردد و لذا تنها مختص سفارشات مشتريان تهرانى ميباشد .
آيا امكان سفارش دادن از طريق تماس تلفنى امكانپذير است ؟
خير- بدليل مشكلات بوجود آمده قبلى مبنى بر تداخل در روند جذب سفارشات و عدم امكان پاسخگويي هميشگى به مشتريان ، از سال جديد كليه سفارشات فقط از طريق سايت پذيرش سفارشات پذيرفته ميشود و از طريق همين سايت هم به مشترى اطلاع رسانى ميگردد و امكان پذيرش سفارشات تلفنى امكانپذير نميباشد .
آيا تسويه حساب نهايى را ميتوانيم بصورت حضورى انجام دهيم ؟
بلى- در صورتيكه در هنگام ثبت سفارش خود در سايت ، تيك مربوطه را بزنيد و از قبل اين درخواست را بما اطلاع دهيد سفارش شما پس از توليد به محل نمایشگاه ما ارسال خواهد گرديد و شما ميتوانيد حضورا" نسبت به تحويل سفارش خود اقدام نماييد .توجه داشته باشيد در محل شركت امكان انجام تراكنشات مالى توسط دستگاه پوز بانکی امکان پذیر می باشد و می توانید در محل نمایشگاه تسویه حساب نهایی سفارش خود را به انجام برسانید.
آيا امكان دارد پارچه توسط خود ما تأمين شود و با طرح دلخواه ما كاور توليد شود؟
در اكثر مواقع بدليل مناسب نبودن پارچه هاى موجود در بازار براى مصارف كاورهاى مبلمان اين كار غير ممكن است چراكه طى فرآيند امباس پارچه بيش از حد كشيده شده و سوزن دوزى ميگردد و لذا انتخاب پارچه هاى معمولى براى اين مصارف امكانپذير نميباشد اما در صورتيكه پارچه انتخابى از ميان پارچه هاى مخصوص رومبلى صورت بگيرد و پارچه انتخابى از ضخامت كافى برخوردار باشد اين امكان وجود دارد اما توجه داشته باشيد كه عمليات توليد قواره اى در حدود ٢ متر داراى اتلاف پارچه بوده و بابت تنظيم ماشين آلات ممكن است تا ٢ متر پارچه شما از بين برود كه هزينه آن به شما تحميل خواهد شد .
آيا براى صندلى ناهار خورى هم امكان پذيرش كاورهاى دكوراتيو امكانپذير است؟
بلى- براى صندلى هاى ناهار خورى نيز طبق روال معمول توليدات كاورهاى دكوراتيو مبلمان كاور صندلى توليد ميگردد كه روال آن طبق محصولات كاورهاى مبلمانى بوده كه داراى پنبه دوزى بوده و نمونه آن در گالرى محصولات سايت قرار گرفته است و توجه داشته باشيد كاورهاى پارچه اى تنها مختص توليدات مزونى ميباشد و قابل سفارش از طريق سايت نميباشد و قيمت كاورهاى صندلى نيز مطابق با قيمتهاى تعدادى مبلمان محاسبه گرديده و هر يك صندلى معادل يك مبل تك نفره محاسبه خواهد گرديد.
آيا براى مبلمان ال هم ميتوان كاور دكوراتيو سفارش داد؟
بلى- مبلمان ال جزو مبلمان راحتى محسوب گرديده و قابل سفارش ميباشد و لذا لازم است طبق جداول اندازه گيرى با دقت اندازه گيرى گرديده و در جداول ثبت گردد ،همچنين توجه داشته باشيد مبلمان ال استثنائا" بدليل داشتن جزئيات بيشتر نياز به نقشه دستى مجزا نيز داشته كه لازم است توسط مشترى با ترسيم دستى شكل مبل كليه اندازه هاى قسمت هاى مختف مبل گرفته شود و به همراه تصاوير مبلمان و جداول اندازه گيرى برايمان ارسال گردد .
برای مبلمان های تخت خوابشو سفارش به چه صورت است ؟
مبلمان تخت خوابشو یا در حالت بسته یا در حالت باز ملاک اندازه گیری و تولید محصول نهایی خواهد بود و به هیچ عنوان جهت هر دو مورد مصرف قابل سفارش نمی باشد .
آیا در استان های کشور نمایندگی دارید ؟
خیر – تنها مرکزیت این شرکت در استان تهران بوده و کلیه سفارشات از اقصی نقاط کشور از تهران ارسال می گردد.

نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .
0000