پرسش و پاسخ درباره کاورهای کشی مبلمان و مبلمان ال

رنگ بندی کاور های کشی چگونه است ؟
در حال حاضر رنگهای کرم ، قهوه ای زرشکی ، طوسی روشن ، طوسی تیره و آبی نفتی (نیلی تیره) قابل سفارش می باشد .
آیا رنگ های دیگر که در تبلیغات پیچ اینستاگرام استفاده می شود قابل سفارش می باشد ؟
آیا جنس کاور های کشی مخمل یا طرح جیر می باشد ؟
کاور های کشی بیشتر برای چه مدل مبل هایی مناسب است ؟
آیا کاور های کشی به هر مدل مبل میخورد ؟
کاور های کشی در خصوص مبلمان تشک دوبل (تشک جدا) چگونه است ؟
چرا برای مبلمان تشک دوبل باید کاور کوسنی جداگانه سفارش داد ؟
آيا كاورهاى كشى قابل شستشو هستند ؟
آيا كاورهاى كشى به مبلمان استيل و سلطنتى هم ميخورد؟
بله- كاورهاى كشى به تمام مدلهاى مبلمان نرمال بغير از دسته چوبى هاى توخالى ميخورد اما از آنجاييكه اكثر مبلمان سلطنتى بيش از حد پهن و ضخيم ميباشند بهتر است در خصوص مبلمان بيش از حد استاندارد ضخيم معادل يك نفر بزرگتر سفارش داده شود كه بخوبي سطوح مبل را پوشانده و شكل مبل را بخود بگيرد.
آيا ارتفاع مبل و عمق تشك هم در محاسبه تعداد نفراتى كاورهاى کشی تأثير دارد؟
خير - تنها ملاك اندازه گيرى و انتخاب تعداد نفراتى مبلمان فاصله دسته به دسته با احتساب ارتفاع دسته ها ميباشد كه در تصاوير الگوهاى اندازه گيرى با فلش مشخص گرديده است و بغير از اندازه هاى اين قسمت هيچيك از اندازه هاى قسمتهاى ديگر ملاك تشخيص تعداد نفراتى مبلمان نميباشد.
آيا كاورهاى كشى موقع نشست و برخواست از جاى خودش درنميآيد و حركت نميكند ؟
خير- درصورتيكه مبل شما تشك ثابت و يكپارچه باشد و يا در صورت تشك دوبل بودن براى تشكهاى نشيمنگاه و تكيه گاه كاور كوسنى جداگانه سفارش دهيد به هيچ عنوان از جاي خودش تكلن نخواهد خورد و بخوبي فرم مبل را حفظ مينمايد .
آيا كاورهاى كشى براى مبلمان چرم هم قابل استفاده است؟
كاورهاى كشى هيچگاه بخوبي مبلمان پارچه اى بر روى مبلمان چرمى بدليل ليز بودن سطح مبل نميشيند و در ميان درزهاى مبل فيكس نميگردد اما چنانچه داخل درزهاى مبل از جنس چرم نباشد و يا اينكه بتوانيد لوله هاى اسفنجى را بر روى كاور در ميان درزهاى مبل فرو نموده و فيكس كنيد بطوريكه از داخل درزها بيرون نزند در خصوص مبلمان چرمى نيز قابل استفاده ميباشد . در غير اينصورت كاور فقط كل سطوح مبل را ميپوشاند و فرم مبل را بخود نميگيرد و تنها در صورتيكه فقط هدفتان محافظت از مبل باشد ميتوانيد از كاورهاى كشى استفاده كنيد.
روش فيكس كردن كاورهاى كشى چگونه است؟
كاورهاى كشى پس از كشيده شدن بر روى مبل بايد وارد درزهاى مبل در سه طرف نشيمنگاه شده و بر روى آن لوله هاى اسفنجى وارد درزها گردد ، اين لوله هاى اسفنجى باعث ميگردند كاور حركت نكرده و در جاى خود فيكس شود و براى فيكس شده كناره هاى مبل نيز دو بند سرتاسرى تعبيه گرديده است كه بايد مبل را به پهلو خوابانده وبندها را پس از رگلاژ بهم گره بزنيد .
آيا كاورهاى كشى به مبلمان بدون دسته يا مبلمان مرتفع و پشتى كشيده هم ميخورد ؟
خير- كاورهاى كشى در حالت عادى براى مبلمان دسته دار و داراى پشتى استاندارد طراحى گرديده است در صورتيكه مبلمان شما بدون دسته و يا مرتفع ميباشد لازم است توضيحات آنراهم در بخش توضيحات وبسايت در هنگام ثبت سفارش و هم جداگانه در واتساپ برايمان ارسال كنيد تا كاورهاى متناسب با سفارش شما برايتان ارسال گردد در غيراينصورت ملاك ارسال تصوير مبل نميباشد و فقط به سفارشاتى كه بصورت كتبى اعلام گرديده باشد ترتيب اثر داده خواهد شد.
آيا كاورهاى كشى به همان قشنگى كه در تصاوير تبليغاتى ديده ميشود روى مبل مينشيند ؟
براى عكاسى و فيكس شدن هريك از كاورهاى كشى بر روى مبلمان دقايق زيادى وقت صرف گرديده است و با صبر و حوصله بسيار، تمامى لوله هاى اسفنجى در ميان درزهاى مبل قرار گرفته است و چنانچه حوصله بخرج دهيد و با آرامش كاور كشى را بر روى مبل خود فيكس كنيد دقيقا" مانند تصاوير تبليغاتى از نتيجه كار خود خرسند خواهيد شد.
آيا نياز هست عكس مبلها را براتون ارسال كنيم كه كارشناسى كنيد؟
خير - تمام توضيحات بطور كامل داخل وبسايت ما قرار دارد و شما بايد خودتان مدل مبل و اندازه الگوهاى راهنما را با اندازه هاى مبلمان خود مطابقت داده و تعداد نفراتى مبلمان خود را محاسبه نماييد
اگر امكان دسترسى به سايت نداشته باشيم آيا از روى عكس مبل ميتوان درخواست كارشناسى نمود ؟
درصورتيكه عجله نداشته باشيد و صبور باشيد ميتوانيد عكسهاى مبلمان خود را از طريق واتساپ ارسال كنيد تا كارشناسى هاى لازم صورت گيرد اما توجه داشته باشيد ممكن است بدليل كثرت پيامهاى ارسالى تا چندين روز بطول بينجامد و لذا حتما لازم است در هنگام ارسال تصاوير يادآورى كنيد كه دسترسى به سايت نداريد و تقاضاى كارشناسى از طريق واتساپ را داريد .
اگر اندازه مبل من فقط چند سانتيمتر بزرگتر از حداكثر الگوهاى اندازه گيرى وبسايت باشد آيا ميتوانم همان تعداد نفراتى را سفارش دهم يا اينكه حتمابايد يكنفر بيشتر سفارش دهم ؟
كاورهاى كشى تا حداكثر اندازه هاى الگوهاى اندازه گيرى راهنما قابل استفاده ميباشد و اگر مبل شما حتي يك سانتيمتر بزرگتر هم باشد ممكن است به آن نخورد يا براى آن تنگ شود و بارها حتى توصيه كرده ايم در صورتيكه مبل شما پهن تر از مبلمان عادي ميباشد و اندازه عرض مبل شما به حداكثر اندازه الگوهاى ما ميخورد بهتر است يكنفر بيشتر سفارش دهيد كه بر روى مبل شما بيش از حد كشيده نشود و از درزها بيرون نزند بنابراين به هيچ عنوان توصيه نميگردد .
اگر بدليل پهن بودن بيش از حد مبل و نزديك به حداكثر بودن اندازه الگوهاى راهنما بخواهم يكنفر بيشتر سفارش دهم براى مبل گشاد نميشود ؟
خير- كاورهاى كشى بدليل خاصيت كشسانى پارچه براحتى جمع ميگردد و بسادگى ميتوانيد قسمتهاي اضافى را در ميان درزها فرو كنيد و مانع از كشش بيش از حد كاور گرديد كه در اين حالت كاور فشار كمترى را متحمل ميگردد و كمتر آسيب ميبيند .
آيا جنس كاورهاى كشى ضد آب است ؟
خير، بدليل ليز شدن سطح پارچه به موجب موادى كه براى ضد آب شدن پارچه استفاده ميشود كاورها بصورت ضد آب توليد نميگردد اين درحاليست كه توليدات آزمايشى اوليه ، بسيار ليز و هنگام نشستن بر روى كاور سر ميخوردند كه به همين دليل از توليدات كارخانه حذف گرديدند .
آيا كاورهاى كشى صندلى ناهارخورى به هر سايز صندلى اى ميخورد؟
خير - در بخش كاورهاى كشى صندلى ناهارخورى اندازه هاى حداقل و حداكثر طول و عرض و ارتفاع مجاز استفاده از كاورها اعلام گرديده است كه درصورتيكه اندازه صندلي شمابا الگوهاى ما مطابقت داشته باشد ميتوانيد آنرا سفارش دهيد .
آيا كاورهاى كشى صندلى ناهارخورى به هر مدل صندلى اى ميخورد؟
خير -در بخش كاورهاى كشى صندلي ناهار خورى تمام مدل صندلي هاييكه كاورهاى ما به آن ميخورد معرفي شده است و چنانچه مدل صندلي شما يكى از مدلهاى الگوهاى استاندارد ما باشد كه با شكل بصورت تصويرى نمايش داده شده است ميتوانيد آنرا سفارش دهيد .
اگر كف صندلى ناهارخورى ذوزنقه اى شكل باشد يا پشتى صندلي كم عرض تر باشد و يا صندلي تاج داشته باشد آيا ميتوان براي آن كاور صندلي سفارش داد ؟
كاورهاى صندلي ناهار خورى فقط طبق الگوهاى اندازه اى معرفى شده در وبسايت توليد ميگردد اما چنانچه شما كاور كشي بصورت ست كامل براى مبلمان خود سفارش داده باشيد و مايل باشيد از ست كاور مبلمان خود براى كاور صندلي ناهار خورى خود نيز تهيه كنيد در صورتيكه كفى يا پشتى صندلي گرد يا بيضى نباشد استثنائا" براى سفارش شما كاورهاى صندلي ناهارخورى بصورت اختصاصى طبق ابعاد شما توليد خواهد شد كه البته هزينه اندازه اضافه و برشكارى اختصاصى به صورتحساب شما افزوده خواهد گرديد .
براى مبلمان ال كه از يك طرف دسته وجود دارد كاورهاى كشى مناسب است ؟طريقه اندازه گيرى چگونه است؟
براى تشخيص تعداد نفراتى مبلمان ال تك دسته لازم است اندازه هاى دسته ( عرض و ارتفاع ) را دوبار حساب كنيد و در محاسبه خود قرار دهيد و آنگاه از جداول الگوهاى راهنما تعداد نفراتى مبلمان خود را مشخص نماييد .در اينصورت كاورهاى نرمال مبلمان معمولي بر حسب تعداد نفراتى مشخص شما براى مبل ال شما مناسب خواهد بود.
آيا امكان معاوضه يا پس دادن محصولات امكانپذير است؟
خير- بدليل اينكه مشخصات سفارشات بصورت كامل توضيح داده شده است و تمامى اطلاع رسانى هاى فنى قبل از خريد صورت گرفته است. و امكان چك كردن كاور هنگام معاوضه يا مرجوع نمودن جهت تشخيص سالم بودن كاور بدليل وسعت سطح پارچه امكانپذير نميباشد لذا از معاوضه يا پس گرفتن محصولات معذوريم.
آيا ميتوان حضورى نمونه محصولات را رويت كرد؟ محل آن كجاست؟
بله- درصورتيكه از وبسايت از بخش سفارشات حضورى فرم مربوطه را تكميل نماييد ميتوانيد بصورت حضورى محصولات مارا از نزديك ملاحظه كنيد . در حال حاضر دفاتر مادر در خيابان آفريقا بالاتر از ظفر و خيابان نياوران سه راه مژده واقع گرديده است . و بدليل درخواستهاى بسيار زياد ممكن است تا چند هفته بطول بينجامد لازم بذكر است نام شما در ليست انتظار قرار گرفته و بر طبق اولويت ثبت درخواست چند روز قبل از تاريخ بازديد با شما هماهنگ خواهد شد .
آيا كاورهاى كشى در خصوص مبلمان مكانيزم دار و پشتى يا دسته متحرك نيز قابل استفاده است ؟
مدل و مكانيزم مبلمان در يك حالت ثابت هيچگونه محدوديتى براى استفاده از كاورهاى كشى ندارد و چنانچه در يك حالت ثابت متناسب با سايزبندى هاى استاندارد الگوهاى راهنماى وبسايت سفارش داده شود كاملا" مناسب خواهند بود اما در صورتيكه عرض كنارى مبلمان ( از قسمت دسته تا انتهاى پشتى) بزرگتر يا پهن تر از مبلمان عادى باشد ممكن است كاورهاى كشى مناسب مبلمان مورد نظر نباشد كه در اينصورت لازم است پيش از ثبت سفارش مدل مبلمان خود را با الگوهاى راهنما مطابقت داده و پس از اطمينان از يكسان بودن اندازه هاى مبلمان خود نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نماييد .
آيا تعداد نفراتى هاى مشخص گرديده بر طبق الگوهاى اندازه گيرى مبلمان قطعى است ؟
خير-،چنانچه مبل شما بيش از حد پهن ، بيش از حد عريض و يا مرتفع باشد ممكن است عليرغم در چارچوب اندازه بودن به تعداد نفرات مشخص گرديده خود نخورد و براى مبل كوچك باشد و لازم باشد يكنفر به تعداد سفارش اضافه كنيد البته اين مورد بسيار نادر ميباشد و تنها در خصوص برخي مبلمان نامتعارف صدق ميكند.
اندازه مبل من دقيقا" معادل حداكثر اندازه هاى يكى از الگوهاى راهنماى محاسبه تعداد نفرات هاى كاورهاى مبلمان ميباشد من كدام تعداد نفراتى را انتخاب كنم؟
در هر حالت بهتر است يك نفر بيشتر سفارش دهيد مگر اينكه مبل شما بسيار ابعاد نرمالي داشته باشد و به نوعى ظريف محسوب گردد در اينصورت مشكلي وجود نخواهد داشت در غيراينصورت حتى اگر هم به سايز مبل شما بخورد بازهم بخوبي يك نفر بيشتر بر روى مبل گسترده نميشود و بسيار بر روى مبل با تراكم بالا گسترده ميشود و در معرض آسيب هاى بيشترى قرار ميگيرد .
آيا كاورهاى كشى قابل معاوضه و يا پس دادن ميباشند ؟
معاوضه تنها بابت افزايش و يا كاهش تعداد نفرات طي حداكثر ٤٨ ساعت از زمان تحويل سفارش و بدون تغيير رنگ امكانپذير ميباشد و پس دادن سفارش نيز حداكثر طى ٤٨ ساعت از زمان تحويل سفارش با پيش شرط سالم بودن و وارد نشدن هرگونه صدمه ظاهرى به محصول با كسر ٣٠٪؜ از قيمت خريد امكانپذير ميباشد.
آيا ميتوان كاورهاى كشي را با قيمتهاى پايين تر از تعرفه هاى شركتى خريدارى نمود؟
بغير از تخفيفات فصلى كه غالبا" در تعرفه هاى فروش محصولات اعمال ميگردد برخى محصولات از پك خارج شده مشتريان كه بنا به دلايلي همچون تغيير رنگ و با تغيير اندازه به شركت مرجوع ميگردد با ٣٠٪؜ تخفيف در صفحه محصولات تخفيف خورده شركت در اينستاگرام به نشانى : @covers_offers عرضه ميگردد كه بصورت موردى ميتوانيد آنها را خريدارى نماييد
آيا ميتوان كاورهاى كشي را حضورى خريد كرد ؟
متاسفانه بدليل استقبال بيش از حد از كاورهاى كشي و درخواستهاى بسيار زياد جهت خريدهاى حضورى و محدود بودن فضاهاى ادارى ما امكان ارائه چنين سرويسى را در حال حاضر نداريم و خريدهاى حضورى تنها محدود به محصولات كاورهاى دكوراتيو و مزونى ما ميباشد .
آيا كاورهاى كشى به مبل رنگ ميدهد ؟
خير -بدليل وجود پنبه كه متريال پايه كاورهاى كشى ميباشد در خصوص برخى رنگهاى تيره ممكن است در شستشوى اول رنگ مختصرى خارج گردد كه در شستشوهاى بعدى قطع ميگردد اما به هيچ عنوان به مبل سرايت نكرده و آسيبي به مبل وارد نميكند و به همين دليل نيز توصيه ميكنيم حتى براى نخستين بار توسط خشكشويى شستشو شود كه رنگ به ثبات قطعى خود برسد و پس از آن خودتان ميتوانيد با ماشين لباسشويى با دماى حداكثر ٣٠ درجه كاور را شستشو دهيد .

نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .
0000