Previous Next

كاور ژله اى مبل

کاور مبل ژله ای ، محافظ و روکش مبلمان جنس ژلاتینی

برای حفاظت و نگهداری طولانی مدت و هر چه مناسبتر از مبلمان و صندلی در خانه به ملزوماتی چون روکش کاور مبل به جهت پوشش تمام بخش های مبل احتیاج دارید.

اصولا پس از گذشت مدت زمانی بیش از 2 سال از ورود یک مبل جدید به مجموعه دکوراسیون منزل ، نوع زنگ و پارچه رومبلی تغییر رنگ داده و کدر می شود. برای جلوگیری از کثیف شدن پارچه،عوض شدن رنگ و همچنین صرفه جویی در زمان  و  هزینه برای نظافت مبل، از روکش کاور مبل استفاده می کنیم.

یک گزینه مناسب برای روکش مبل استفاده از محافظ کاور ژله ای می باشد که از جنس و متریال ژلاتینی ساخته شده است.متریال این نوع کاور روکشی حالت شفاف و یکدست دارد و فرمت و رنگبندی اصلی مبلمان را تغییر نمی دهد. جنس بکار رفته در این روکش های از pvc یا پلاستیک ژله ای ساخته شده و بادوام است.

 

پوشاندن ژله اى مبل, پوشش ژله اى مبل, جلد ژله اى مبل, حفاظت از ژله اى مبل, روکش ژله اى مبل, کاور ژله اى مبل, محافظ ژله اى مبل, قاب ژله اى مبل,
 
 

نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .
0000