اخذ نمایندگی

همكار گرامى
چنانچه مايل به اخذ نمايندگى فروش محصولات كاورهاى كشى و یا دکوراتیو ما ميباشيد، با دارا بودن سابقه مرتبط كارى و فضاى مناسب جهت عرضه و فروش محصولات ما میتوانید شرح سوابق خود را از طريق فرم زير ارسال نموده تا پس از برسي هاى اوليه جهت عقد قرارداد و شروع همكارى و انجام هماهنگى هاى لازم با شما تماس گرفته شود .
بديهى است حداقل مبلغ خريد اولیه جهت اخذ نمايندگى مبلغ ٢٠٠ ميليون ريال ميباشد كه با پيش شرط تثبيت خريد ماهيانه و تمديد خريدهاى بعدى تا سقف تعيين گرديده منجر به تمديد قرارداد اخذ نمايندگى خواهد گرديد.

تکمیل فرم اخذ نمایندگی


جهت تکمیل فرم اخذ نمایندگی بر روی دکمه زیر کلیک نماییدنياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .
0000