سفارشات حضوری

سفارشات حضوری تنها مختصص کاورهای دکوراتیو بوده و خواهشمنداست در صورت تمایل به مراجعه حضوری جهت رویت کالیته رنگبندی پارچه های شورفیت در بیش از 50 رنگبندی متنوع و رویت نمونه دوخت های متداول قابل سفارش و همچنین اطمینان از کیفیت مطلوب محصولات ، فرم زیر را تکمیل نموده تا بر حسب ظرفیت مجاز پذیرش روزانه ، هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت مراجعه حضوری با شما بعمل آید .
خواهشمنداست به منظور رعایت اصول بهداشتی و حفظ حریم ایمن و محافظت شده جهت مراجعات نمایشگاه و نیز احترام به حقوق اجتماعی سایر مراجعه کنندگان از آوردن کودکان و همراه بیش از یک نفر اکیداً خودداری نموده و حتماً ماسک و دستکش مناسب همراه خود داشته باشید .
 
کاورهای کشی بدلیل تعدد سفارشات و عدم وجود پیچیدگی های خاص تولید و دارا بودن متریال و رنگبندی های ساده قابلیت مراجعه حضوری در محل نمایشگاه را ندارد .
نام و نام خانوادگی (*)
ورودی نامعتبر
شماره موبایل (*)
ورودی نامعتبر
تعداد سفارش
ورودی نامعتبر
تعداد سفارش : مثلا تعداد 9 نفره مبل
لطفا عدد 4 رقمی زیر را در بخش کد تصویری تایپ نمایید.
کد تصویری (*) کد تصویری
  بروز کردن کد تصویری
ورودی نامعتبر
نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.
و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .