ثبت سفارش كاورهاى مزونى و مبلمان هاى خاص

كاورهاى مزونى و مبلمان هاى خاص

■ کاورهای مزونی بصورت دست دوز و با دقت و ظرافت بسیار زیاد و با انواع متریالهای نفیس وارداتی جهت انواع مبلمان های خاص و ارزشمند راحتی و کلاسیک دارای کاربرد بوده و بدلیل متریالهای مصرفی خاص و کمیاب از قیمتهای به مراتب بالاتری نسبت به سایر محصولات مشابه برخوردار میباشد و غالبا” جهت مبلمانهای معمولی و غیر خاص مقرون بصرفه و یا دارای توجیه اقتصادی نمیباشد و لذا چنانچه مبلمان شما یک مبلمان عادی و یا غیر قابل توجیه جهت صرف هزینه زیاد میباشد لطفا” سایر محصولات ما را بازبینی نمایید و از میان سایر محصولات ما ،کاور دلخواه خود را انتخاب نمایید .

■ کاورهای مزونی بدلیل پروسه زمان بر تولید و وقت و زمانیکه برای طراحی آن صرف میگردد فقط برای ست کامل مبلمان و صندلی ناهارخوری باهم قابل سفارش بوده و امکان سفارش تک سایز در این بخش وجود ندارد .


■ کاورهای مزونی هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری قابل سفارش بوده و پیش از سفارش رنگبندی و سایر دکوراسیون منزل توسط طراحان بخش مزونی بازبینی و کارشناسی میگردد و حسب رنگبندی محیط و سلیقه مشتری و سایر المان های ظاهری محیط ، مناسب ترین طرح پارچه ها و مدلهای دوخت به مشتری پیشنهاد داده میشود .


■ کاورهای مزونی درجه یک فقط با پارچه های نفیس و ارزشمند خارجی از میان تولیدات کشورهای ایتالیا ، بلژیک ، فرانسه ، انگلیس ، کانادا و اسپانیا تولید میگردد و دارای هزینه طراحی اختصاصی جداگانه میباشد و قیمت حدودی یک ست کامل مبلمان و صندلی ناهارخوری آن از ۳۰ میلیون تومان به بالاتر میباشد .


■ کاورهای مزونی درجه دو فقط با پارچه های منتخب و با کیفیت خارجی از میان تولیدات کشورهای چین ، ترکیه ، هند ، مالزی ، کره تولید میگردد و دارای هزینه طراحی اختصاصی جداگانه میباشد و قیمت حدودی یک ست کامل مبلمان و صندلی ناهارخوری آن از ۲۰ میلیون تومان به بالاتر میباشد .


■ کاورهای مزونی غالبا” از زمان سفارش تا مرحله تحویل بین ۳ الی ۴ ماه بطول میانجامد و طی دو مرحله در حین فرایند تولید در محل بر روی مبلمان بازبینی میگردد و تمامی جزئیات مبلمان در تولیدات کاور در نظر گرفته میشود و لذا از دقت بسیار بالایی در تولیدات برخوردار میباشد .


■ کاورهای مزونی فقط بصورت حضوری ثبت سفارش میگردد و پس از کارشناسی اولیه ، انتخاب مدل و طرح پارچه در محل شوروم اختصاصی بخش مزونی بانجام میرسد و جهت مشتریان محترم شهرستانی که امکان مراجعه حضوری ندارند بصورت ویدئویی ، با پشت سر گذاشتن مراحل تعریف شده این بخش ثبت سفارش خواهد گردید .


■ کاورهای مزونی بجهت جلوگیری از کپی شدن آثار ، قابل انتشار در وبسایت و یا پیج های عمومی شرکت نمیباشد و فقط بصورت حضوری در آلبوم اختصاصی مزون با حضور مشتری قابل مشاهده میباشند و جهت مشتریان شهرستانها پس از قطعیت سفارش با تمهیداتی حفاظتی نمایش داده خواهند شد و لذا امکان ارسال طرحها در فضای اینترنت امکانپذیر نبوده و کلیه مشاهدات بصورت تماسهای تصویری به اطلاع مشتری خواهد رسید.. .


■ جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره های تخصصی لازم در خصوص کاورهای مزونی و بازدید از شوروم اختصاصی کاورهای مزونی در طول ساعات اداری با تلفن واحد مزونی با شماره های ۲۲۰۲۹۱۲۸-۲۲۰۲۰۱۲۷ و خارج از زمان اداری با شماره ۰۹۱۹۹۳۶۶۶۸۴ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما سایر راهنمایی های لازم را بعمل آورند .