کاورهای وارداتی مبلمان شورفیت

کاورهای وارداتی مبلمان شورفیت

کاورهای وارداتی مبلمان شورفیت​

مشتری گرامی :

■ کاورهای وارداتی در حال حاضر بدلیل محدودیت های شدید گمرکی ، بصورت جزئی و گاها” بصورت مسافری وارد گردیده و از آنجاییکه با ارز خارجی خریداری میگردد طبق نرخ روز ارز در داخل قیمت گذاری میگردد و لذا از قیمتهای ثابتی برخوردار نبوده و بصورت موردی اعلام قیمت میگردد.

 

■ کاورهای وارداتی هیچگونه مشخصات ثابتی نداشته و تعداد نفرات آن و همچنین ابعاد کاور ها مورد به مورد با یکدیگر متفاوت بوده و بر حسب کشور تولید کننده کاور و متریال بکارگرفته شده در تولید محصول از ویژگی ها و قیمتهای متفاوتی برخوردار میباشد و در هنگام معرفی ، اطلاعات کاربردی هر یک از آنها اطلاع رسانی میگردد.

 

■ کاورهای وارداتی بصورت پک شده و با طول و عرض و ارتفاع مشخص وارد گردیده و به همان شکل نیز بفروش میرسد و بدلیل دوخت های فابریک و عدم دسترسی به متریالهای مصرفی بکار گرفته شده در تولید کاور ، قابل هیچگونه تغییر سایزی توسط فروشنده نمیباشند و هیچگونه مسئولیتی جهت انجام تغییرات متوجه فروشنده نخواهد بود .

 

■ مشتریان محترم میتوانند بر حسب مورد ، ابعاد و اندازه های دقیق کاور وارداتی مورد نظر خود را از واحد فروش شرکت استعلام نمایند و در صورت در چارچوب اندازه بودن ابعاد کاور با ابعاد مبلمان ، نسبت به قطعیت خرید خود اقدام نمایند ، بدیهی است مسئولیت تغییر سایز و یا هر گونه تغییرات ظاهری بر روی کاور بر عهده خریدار بوده و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی آن نخواهد داشت .

 

■ کاورهای وارداتی غالبا” تولیدات شرکت شورفیت کانادا بوده و برخی دیگر نیز تولیدات کشورهای چین و ترکیه میباشند و غالبا” بطور میانگین بسته به کیفیت پارچه و متعلقات جانبی کاور ، نظیر کوسن و یا جلومبلی ، قیمت یک ست هفت نفره آن از ۴۴۰ دلار کانادا معادل حدود ۹ میلیون تومان تا حدود ۶۵۰ دلار کانادا معادل حدود ۱۳ میلیون تومان متغیر میباشد .

 

■ قیمت حدودی یک عدد کاور وارداتی کاناپه سه نفره جلو تلویزیونی با ابعاد استاندارد بهمراه ۴ عدد کوسن پر شده و یکعدد فرش جلومبلی از جنس کاور اصلی از میان تولیدات کانادایی و یا چینی بطور میانگین بین ۴/۵ الی۶ میلیون تومان متغیر میباشد و هیچیک از کاورهای کاناپه ای جلو تلویزیونی قابل سفارش بصورت ست کامل نمیباشد و تنها برای کاناپه جلوی تلویزیون دارای کاربرد میباشد .

 

■ کاورهای وارداتی استثنائا” بدلیل وجود محدودیت های تردد در شوروم ها به جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا با پیش شرط پرداخت بیعانه و قطعیت سفارش، قابل تحویل بصورت حضوری در محل یکی از دفاتر فروش تهران میباشند و در صورت وجود هرگونه مغایرت با تصاویری که از کیفیت و طرح کاور به مشتری نمایش داده شده است قابل استرداد وجه میباشد .

 

■ کاورهای وارداتی بصورت پک شده و یا بسته بندی شده طبق ابعادی که در هنگام سفارش به مشتری اعلام میگردد تحویل مشتریان گردیده و تحت هیچ شرایطی قابل استرداد و یا مرجوع شدن نمیباشند و لازم است پیش از خرید ابعاد کاور با دقت توسط مشتری برسی شده و پس از اطمینان کامل از متناسب بودن ابعاد کاور با ابعاد مبلمان نسبت به خرید محصول اقدام گردد .

 

■ کاورهای وارداتی قابل ثبت سفارش از طریق وبسایت نمیباشند و تنها بصورت تلفنی از طریق تماس عادی با شماره تلفن ۰۹۱۹۹۳۶۶۶۸۴ قابل سفارش و خریداری میباشند .