ثبت سفارش كاورهاى تشك خوشخواب دكوراتيو

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

 

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

کاور تشک خوشخواب

 

 نمونه رنگهاى پارچه هاى الياف تُرك بافت شده در ايران

 

لیست قیمت کاور تشک خوشخواب

 


 نمونه رنگهای پارچه های شورفيت كانادا

لیست قیمت کاور تشک خوشخواب

لیست قیمت کاور تشک خوشخواب

لیست قیمت کاور تشک خوشخواب

لیست قیمت کاور تشک خوشخواب

  

 قيمت كاورتشك خوشخواب + ست روبالشتى 
  با احتساب ٣٠٪؜ تخفيف(تومان)
  با پارچه هاى الياف تُرك بافت شده در ايران
٩٠x٢٠٠ ١٢٠x٢٠٠ ١٤٠x٢٠٠ ١٦٠x٢٠٠ ١٨٠x٢٠٠ ٢٠٠x٢٠٠
900.000 000.000.1 1.100.000 1.200.000 1.300.000 400.000.1

توجه: قیمت های تعرفه ها براساس کاورهای غیر طبی تعیین گردیده است و چنانچه مایلید سفارش خود را به کاور طبی تغییر دهید، بابت اضافه شدن لایه مواج و پرکننده سطوح ناصاف بواسطه فوم گذاری مجزا و لایه ضد آب مبلغ 400 هزار تومان به قیمت هر یک از تعرفه ها افزوده خواهد گردید.

 


 

قيمت كاور تشك خوشخواب + ست روبالشتى
  با احتساب 50٪؜ تخفيف(تومان)
  با پارچه هاى شورفيت اصل كانادا 
٩٠x٢٠٠ ١٢٠x٢٠٠ ١٤٠x٢٠٠ ١٦٠x٢٠٠ ١٨٠x٢٠٠ ٢٠٠x٢٠٠
1.350.000 500.000.1 650.000.1 1.800.000 1.950.000 2.100.000

توجه:  قیمت های تعرفه ها براساس کاورهای غیر طبی تعیین گردیده است و چنانچه مایلید سفارش خود را به کاور طبی تغییر دهید، بابت اضافه شدن لایه مواج و پرکننده سطوح ناصاف بواسطه فوم گذاری مجزا و لایه ضد آب مبلغ 400 هزار تومان به قیمت هر یک از تعرفه ها افزوده خواهد گردید.  

  

اطلاعات مربوط به كاورهاى تشك هاى خوشخواب:

■ كاورهاى طبى بدليل برخوردارى از لايه مواج و فوم پركننده سطوح ناصاف جهت افراد مسن و داراى كمر درد و همچنين ورزشكاران و خانم هاى باردار مناسب بوده و شامل 400 هزار تومان هزينه اضافه در انواع سايزبندى هاى مختلف ميباشد .
كاورهاى تشك خوشخواب تا عرض تشك ١٢٠ سانتيمتر داراى يكعدد كاور بالشت و بالاتر از سايز ١٢٠ سانتيمتر داراى دو عدد كاور بالشت به همراه كاور تشك بصورت رايگان خواهد بود.

■ كاورهاى تشك خوشخواب در دو حالت قيمتى قابل سفارش ميباشند حالت اول با الياف خارجى بافت شده در ايران در ٨ رنگبندى و حالت دوم با پارچه هاى اصل شورفيت كانادا در ٥٠ رنگبندى كه رنگهاى آن در همين بخش نمايش داده شده است .

■ كاورهاى تشك خوشخواب با پارچه هاى داراى الياف خارجى بافت شده در ايران و يا با پارچه هاى اصل شورفيت كانادا از لحاظ زيبايى ظاهرى تقريبا" با يكديگر برابر ميباشند و هر دو از كيفيت و دوام بسيار بالايى برخوردار ميباشند و كاملا" قابل شستشو ميباشند و تنها از نظر ضخامت الياف و جنس الياف تشكيل دهنده پارچه و تنوع رنگبندى آن با يكديگر متفاوت ميباشد و هر دو مدل از الياف كول فايبر كه در تابستانها خنك و در زمستانها گرم ميباشند برخوردار ميباشند و هر دو مدل ضخامت و ديواره هاى تشك را تا قطر حداكثر ٣٠ سانتيمتر جهت دورتادور تشك كاور مينمايند .

■ خاصيت ضد آب ١٠٠٪؜ كاور تشك خوشخواب تنها مخصوص كاورهاى طبى ميباشد كه يك لايه مجزاى عايق در پشت كاور طبى نصب ميگردد و لذا كاورهاى غير طبى عايق ١٠٠٪؜ آب و مايعات نميباشند اما به سختى مايعات را از خود عبور ميدهند و مدت زمان طولانى در خود نگاه ميدارند بطوريكه شما فرصت كافى براى جمع كردن كاور از سطح تشك را داشته باشيد .

■ رنگ هاى كاورهاى تشك خوشخواب با الياف خارجى بافت شده در ايران بسيار محدود بوده و فقط بر طبق جدول رنگى موجود در همين بخش قابل سفارش گذارى ميباشند و چنانچه رنگ خاصى مدنظر داريد كه آن رنگ در بين رنگهاى كاليته پارچه هاى بافت شده در ايران موجود نميباشد تنها اين امكان را داريد كه رنگ مورد نظر خود را از ميان رنگبندى پارچه هاى شورفيت اصل كانادا انتخاب نماييد كه مطمئنا" هزينه بيشتري برايتان بهمراه خواهد داشت .
 
■ جهت سفارش كاورهاى تشك خوشخواب ،مبلغ سفارش خود را به كارت بانك سامان به شماره ٨٤٠٠-٢٧٣١-٨٦١٠-٦٢١٩ بنام نعمت الهى واريز نموده و سپس اطلاعات كامل سفارش خود را به همراه نشانى دقيق پستى با ذكر شماره موبايل در بخش ثبت سفارش كاورهاى تشك خوشخواب در وبسايت ما به نشانى : www.petfurnitures.ir ثبت نماييد و همزمان خلاصه سفارش و تصوير فيش واريزى خود را به شماره ٠٩١٠٧٨٠٥٥٦٢ از طريق واتساپ ارسال نماييد و منتظر بمانيد تا همكاران ما حداكثر طى ٧٢ ساعت تأييديه سفارش را به تلفن همراه شما واتساپ نمايند و لذا صميمانه خواهشمنداست قبل از پايان مهلت قانونى مقرر ،از برقرارى تماس تلفنى جهت يادآورى واريز وجه سفارش و يا پيگيرى سفارش خود اكيدا" خوددارى نماييد و صبور باشيد تا همكاران ما تأييديه سفارش را برايتان ارسال نمايند .

■ مدت زمان تحويل سفارشات كاورهاى خوشخواب غالبا" بين يك هفته تا يك ماه بستگى به شرايط فروشهاى فوق العاده و حجم سفارشات دريافتى متغير ميباشد و پس از توليد از طريق پست تيپاكس با هزينه سفارش دهنده به نشانى پستى ثبت گرديده در وبسايت ثبت سفارشات ارسال خواهد گرديد و لذا توصيه هاى تلفنى و چتى ملاك تصميم گيرى ها واقع نگرديده و تنها مستند قابل قبول اطلاعات سفارش ثبت گرديده در وبسايت ثبت سفارشات ما ميباشد .
 

تکمیل فرم سفارش كاور تشک خوشخواب


جهت تكميل مراحل سفارش بر روى دكمه زير كليك نماييد :نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.

و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

سایر محصولات

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .