بخشى از درآمد حاصل از فروش كليه محصولات ،صرف  امور غذارسانى به حيوانات بى سرپرست خواهدگرديد

قابل توجه مشتریان محترم کاورهای کشی مبلمان :

كاورهاى كشى پس از كشيده شدن بر روى مبل ، جهت تنظيم و فيكس شدن لازم است كه وارد درزهاى مبل شده و لوله هاى اسفنجى پس از آن بر روى كاور وارد درزهاى مبل گردد كه ضمن حالت گرفتن مبل ،مانع از حركت و خارج شدن كاور از ميان درزها گردد كه اين عمليات در خصوص مبلمان تشك و پشتى ثابت بسيار خوب عمل نموده و كاملا" فيكس ميگردد اما در خصوص مبلمانى كه تشك يا پشتى متحرك ميباشند ممكن است بخاطر خاصيت كشسانى پارچه و فشارى كه از سوى لوله هاى اسفنجى به تشكها وارد ميگردد ، بخوبى مبلمان تشك ثابت عمل ننموده و با نشست و برخواست از جاى خود خارج شود كه براى رفع اين مشكل تنها اين راهكار وجود دارد كه بغير از كاور اصلى كه كل مبل را ميپوشاند براى تشك هاى نشيمنگاه و يا تشكهاى پشتى ، جداگانه كاور كوسنى از رنگ كاور اصلى مبلمان خود سفارش دهيد كه در این خصوص قيمت كاورهاى كوسنى تشكهاى نشيمنگاه و يا پشتى جداگانه محاسبه و منظور خواهد گردد .
لازم به ذکر است قيمت كاورهاى كوسنى تشكهاى نشيمنگاه يا پشتى جهت سفارشاتى كه مازاد بر كاور اصلى بصورت جداگانه سفارش داده ميشوند بر حسب طول و عرض و ارتفاع تشكها محاسبه گرديده و قيمت نهايى قبل از آغاز توليد به اطلاع مشترى خواهد رسيد و پس از دريافت تاييد كتبى مشترى در دستور توليد قرار خواهد گرفت كه جهت انجام اين مهم لازم است ابتدا سفارش كاور اصلى خود را از طريق وبسايت به ثبت رسانده و آنگاه مبلغ سفارش را بطور كامل پرداخت نماييد و سپس در قسمت توضيحات سفارش ، ابعاد طول و عرض و ارتفاع تشك ها و همچنين تعداد مورد نظر خود را اعلام نماييد و در بخش مربوطه تقاضاى درخواست كارشناسى قيمت سفارش خود را درخواست نماييد .
بديهى است همكاران بخش فروش ما ، جهت انجام هماهنگى هاى لازم به ترتيب اولويت تاريخ ثبت سفارشات مشتريان با شما تماس خواهند گرفت كه ممكن است اين پروسه تا يك هفته بطول انجامد .
قیمت حدودی هر عدد کاور کوسنی برای تشک های نشیمنگاه و یا پشتی بسته به ابعاد تشک ها بین 50 الی 80 هزار تومان متغییر می باشد .

 

سفارش كاورهاى كشى مبلمان ال

خواهشمنداست قبل از سفارش كاورهاى كشى مبلمان ال به نكات ذيل توجه نماييد :

١- در حال حاضر رنگبندى هاى قابل سفارش جهت كاورهاى كشى مبلمان ال رنگ های كرم ، قهوه اى ، زرشكى ، طوسى روشن ، طوسى تيره و آبى نيلى ميباشد و بجز اين رنگها هيچ رنگ ديگرى فعلا" قابل سفارش نبوده و درصورتيكه در سال آينده رنگ جديدى اضافه شود از طريق پيج اينستاگرام اطلاع رسانى عمومى خواهد گرديد .

٢- جنس كاورهاى كشى مبلمان ال ، استرچ ويسكوز تيپ لاكرا ميباشد كه تماما" با متريال هاى وارداتى خارجى در داخل كشور به توليد رسيده و از انعطاف بسياربالايى برخوردار بوده و با قابليت كشش پارچه از هر دو طرف و باز شدن الياف آن براى هر نوع مبلمان در انواع تك نفره تا عرض كلى (١٤٠-٩٠ سانتيمتر ) دو نفره تا عرض كلى ( ١٨٥-١٤٥ سانتيمتر ) سه نفره تا عرض كلى ( ٢٣٠- ١٩٠ سانتيمتر) و چهار نفره تا عرض كلى ( ٣١٠-٢٣٥ سانتيمتر ) قابل استفاده ميباشد.

٣- هيچگونه محدوديت مدلى جهت استفاده از كاورهاى كشى مبلمان ال به غیر از مدل های هلالی (نیم دایره) یک تکه وجود ندارد و كاورهاى كشى مبلمان ال هر نوع مبلمان اعم از دسته سمت راست ، دست سمت چپ ، جلو صاف ، جلو گرد ، جلو نیم گرد ، تخت خوابشو  ، دسته متحرک  و غيره را براحتى كاور مينمايد .

٤- توجه داشته باشيد براى آماده شدن نهايي هريك از عكسهاى تبليغاتى پيج كه با كاورهاى كشى مبلمان ال پوشش داده شده است دقايق زيادى وقت صرف گرديده است و با دقت و وسواس بسيارى لوله هاى اسفنجى در بين شيارهاى مبل جايگذارى گرديده است ، اين لوله هاى اسفنجى باعث ميگردد سطح كاور به داخل درزهاى مبل هدايت شده و ضمن حفظ شكل و تركيب مبلمان ، تراكم اسفنجها باعث گردد كه كاور از شيارها به سادگى خارج نگرديده و در هنگام نشست و برخواست از داخل درزها خارج نگردد كه جهت انجام اين مهم لازم است با صبر و حوصله ، حالت مبل را در ابتدا با كاور مبلمان حالت داده و سپس لوله هاى اسفنجى را بر حسب طول درزها قطعه قطعه نموده و درون شيارها بر روى كاور مبلمان فرو نماييد و به فرم ايده آل مبلمان خود دست يابيد در اين صورت درصورتيكه مبلمان فشار زيادى متحمل نگردد ( مانند پريدن كودك و يا نشست و برخواست بيش از حد ) كاور تا مدتها بدون هرگونه تغييرى بر روى مبلمان تثبيت خواهد گرديد و هيچگونه حركت محسوسى نخواهد داشت و بخوبى از مبلمان شما محافظت خواهد نمود.

٥- شستشوى مجاز كاورهاى كشى مبلمان از طريق خشكشويى با دماى آب حداكثر ٣٠ درجه سانتيگراد و بدون استفاده از هرگونه مايع سفيدكننده و يا اطوكشي مستقيم ميباشد و در شرايطى بغير از موارد اعلام گرديده هيچگونه تضمينى جهت حفظ كيفيت مطلوب اوليه محصولات وجود نخواهد داشت .

٦- نظر باينكه خاصيت نانو و ضد آب ساختن كاورها باعث لغزندگى شديد و سر شدن سطح كاور ميگردد و هنگام نشستن بر روى كاور كاملا" حركت مينمايد و همچنين در هنگام ريختن مايعات باعث سرازير شدن مايعات بر روى زمين و يا فرش ميگردد كه باعث وارد ساختن خسارات متعدد خواهد گرديد لذا حسب نظرسنجی های مشتريان ، هيچيك از محصولات ما ضد آب توليد نگرديده و براى محافظت از نفوذ مايعات داراى كاربرد نميباشد و تنها جهت محافظت از لك شدن و كثيفى پارچه مبل و آسيب هاى محيطى داراى كاربرد ميباشد .

٧- نظر باينكه فروش تلفنى و يا عدم ثبت كتبى مشخصات سفارش از سوى خريدار ،باعث احتمال ايجاد اشتباهات متعدد در طى فرآيند ثبت سفارشات ميگردد لذا ثبت سفارش محصولات فقط از طريق وبسايت با وارد ساختن مشخصات كامل سفارش بانجام رسيده و تحت هيچ شرايطي امكان ثبت تلفنى و يا از طريق واتساپ و يا دايركت اينستگرام وجود ندارد ، بطوريكه مشخصات سفارش بصورت كتبى در دسترس طرفين قرار داشته و در صورت وقوع هرگونه اشكال قابل كارشناسى و استناد باشد.

٨- در حال حاضر بدليل آغاز فعاليت توليد كاورهاى كشى اعم از صندلى ناهارخورى و يا مبلمان مدت زمان تحويل سفارشات از زمان ثبت قطعى در وبسايت و تسويه كامل مبلغ سفارش ظرف مدت 3 الى 4 هفته تحويل ميگردد که ممکن است در بدو آغاز فروش بدلیل تراکم سفارشات پایان سال تا چند روز نیز با تاخیر همراه گردد و اين درحاليست كه از سال آينده همزمان با توسعه خطوط توليد سفارشات بصورت فورى تحويل خواهد گرديد .

٩- هیچ یک از قیمت های تعرفه ها شامل هزینه روکش کوسن نمی باشد  و هزینه تولید هر عدد روکش زیپ دار کوسن از جنس و رنگ بندی کاورهای کشی در ابعاد 40*40 مبلغ 40.000 تومان و ابعاد 50*50 مبلغ 45.000 تومان به ازای  هر عدد به مبلغ فاکتور خرید اضافه می گردد که لازم است در قسمت توضیحات آنرا ثبت نمایید .

10- هیچ الزامی جهت سفارش یک رنگ سفارشات وجود ندارد و شما می توانید هر یک از کاورهای کشی مبلمان خود را با یکی از رنگ های موجود سفارش دهید. در مورد انتخاب رنگ کاورهای کوسن نیز این امکان وجود دارد و هیچگونه محدودیتی جهت انتخاب رنگ های مختلف وجود ندارد که لازم است در قسمت توضیحات آنرا ثبت نمایید .

11- كليه سفارشات اعم از تهران و يا شهرستانها مستقيم از كارخانه واقع در خارج از شهر تهران از طريق پست تيپاكس تحويل مشتريان خواهد گرديد كه غالبا" بين ٢ الى ٤ روز كارى بطول انجاميده و از طريق پيامك وصول آن به اطلاع خريداران خواهد رسيد و لذا هزينه ارسال پستى بر طبق رسيد اداره پست بر عهده خريدار ميباشد .

12- نظر باينكه كاورهاى كشى از سطح وسيعى برخوردار بوده و چك كردن و بازبينى محصولات در هنگام معاوضه و يا مرجوعى كالا امكانپذير نميباشد لذا معاوضه و يا مرجوع نمودن سفارشات تحت هيچ شرايطى امكانپذير نبوده و چنانچه مايليد پيش از خريد از كيفيت محصولات ما اطمينان حاصل نماييد ميتوانيد ضمن تكميل فرم مراجعات حضورى در ابتدا از كيفيت مطلوب محصولات ما اطمينان حاصل نموده و پس از آن نسبت به ثبت سفارش قطعى خود اقدام نماييد . محصولات كاورهاى كشى معاوضه و يا پس گرفته نخواهد گرديد .

13- خواهشمند است وجه کامل سفارشات کاورهای کشی خود را بر طبق جداول تعرفه های قیمتی در هنگام ثبت نام به شماره کارت 1145-7357-0610-6221 بنام خانم پگاه گنجی واریز نموده و 4 رقم آخر کارت بانکی خود به همراه تاریخ و زمان واریز و شماره پیگیری در فرم زیر وارد نمایید و تصویر فیش واریزی را بهمراه نام و نام خانوادگی و شرح سفارش خود به شماره موبایل 09335507906 از طریق واتساپ ارسال نمایید .

 

کاور کشی مبل ال

کاور کشی مبل ال

کاور کشی مبل ال

کاور کشی مبل ال

کاور کشی مبل ال

 

قیمت کاورهای کشی مبلمان ال با احتساب %٣۵ تخفیف تا تاریخ ٧ اسفند ٩٨ (تومان)
1 نفره 2 نفره 3 نفره 4 نفره
135.000 220.000 330.000 440.000

توجه: قیمت ها تا 7 اسفند سال 1398 معتبر می باشد .

نام و نام خانوادگی- : (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه : (*)
ورودی نامعتبر
تلفن ثابت : (*)
ورودی نامعتبر
استان : (*)
ورودی نامعتبر
شهر : (*)
ورودی نامعتبر
آدرس : (*)
ورودی نامعتبر
کد پستی : (*)
ورودی نامعتبر
انتخاب رنگ (*)
ورودی نامعتبر
تک نفره A : (عدد)
ورودی نامعتبر
دو نفره A : (عدد)
ورودی نامعتبر
سه نفره A : (عدد)
ورودی نامعتبر
چهار نفره A : (عدد)
ورودی نامعتبر
تک نفره B : (عدد)
ورودی نامعتبر
دو نفره B : (عدد)
ورودی نامعتبر
سه نفره B : (عدد)
ورودی نامعتبر
چهار نفره B : (عدد)
ورودی نامعتبر
تاریخ واریز : مثلا 13-2-1398 (*)
ورودی نامعتبر
ساعت واریز : مثلا ۱۵:۳۱:۵۶ (*)
ورودی نامعتبر
مبلغ پرداختی واریزی(تومان) (*)
ورودی نامعتبر
۴ رقم آخر کارت واریزی (*)
ورودی نامعتبر
شماره پیگیری فیش واریزی : (*)
ورودی نامعتبر
توضیحات بیشتر
ورودی نامعتبر
تایید سفارش (*)
ورودی نامعتبر
عدد را در کادر وارد کنید (*) عدد را در کادر وارد کنید
ورودی نامعتبر
نیاز به راهنمایی دارید ؟ میتوانید به صورت 24 ساعت با ما از طریق واتساپ چت کنید
در صورتي كه بجز اطلاعات تكميلى اين سايت نياز به كسب اطلاعات بيشتر داشته و مايليد پاسخ سئوالات خود را در كوتاهترين زمان ممكن دريافت نماييد ، ميتوانيد از طريق دايركت پيج اينستاگرام ، سئوالات خود را برايمان ارسال نماييد و يا از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣٥٥٠٧٩٠٦ سئوالات خود را مطرح نماييد تا در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .
بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .