كاورهاى كشى طرحدار صندلى ناهارخورى

اطلاعات كاورهاى كشى طرحدار صندلى ناهارخورى

خواهشمنداست قبل از سفارش كاورهاى كشى طرحدار صندلى ناهارخورى به نكات ذيل توجه نماييد :  

■ کاورهای کشی طرحدار صندلی ناهارخوری در ۷ طرح قابل سفارش میباشد که طرح های هر یک از آنها در آلبوم محصولات همین بخش قابل مشاهده میباشد.

■جنس کاورهای کشی طرحدار ، استرچ کشی کرک دار درجه یک خارجی میباشد که بصورت فری سایز در کارخانه شورفیت ایران تولید میگردد و برای هر مدل صندلی در قالب صندلیهای استاندارد که نمونه مدلهای هر یک از آنها در پایین صفحه معرفی گردیده است در حدود اندازه ای الگوی راهنمای اندازه گیری وبسایت در همین بخش قابل سفارش میباشد.


■ کاورهای کشی طرحدار صندلی ناهارخوری مقداری جزئی از قالب و الگوی اندازه گیری کاورهای استرچ کشی تک رنگ ما کوچکتر بوده و اندازه های الگوهای راهنمای اندازه گیری آن از اندازه های الگوهای راهنمای اندازه گیری کاورهای استرچ کشی تک رنگ ساده ما کوچکتر میباشد و لازم است پیش از سفارش، به حدود اندازه های اعلام گردیده در هر یک از الگوهای راهنمای اندازه گیری سایت دقت نموده و پس از اطمینان از در چارچوب اندازه بودن ابعاد کاور با ابعاد صندلی های خود نسبت به قطعیت ثبت سفارش خود اقدام نمایید .


■ کاورهای کشی طرحدار صندلی ناهارخوری قابل سفارش بصورت اختصاصی نبوده و از قبل در تیراژ انبوه تولید گردیده است و فقط برای مدلهای معرفی گردیده شده در پایین صفحه و حدود اندازه ای معرفی گردیده شده در الگوی راهنمای اندازه گیری همین بخش قابل سفارش میباشد.


■ کاورهای کشی طرحدار صندلی ناهارخوری ضد آب نبوده و بدلیل شیمیایی بودن مواد نانو جهت ضد آب کردن سطوح کاور و ناسالم بودن مواد شیمیایی مربوطه ، هیچ یک از کاورهای کشی طرحدار ما بصورت ضد آب تولید نمیگردد و لازم است پیش از سفارش به این نکته توجه نمایید.


■ اکثر طرحهای کاورهای کشی صندلی ناهارخوری در انبار ما موجود بوده که حداکثر طی سه روز کاری پس از قطعیت سفارش توسط پست تیپاکس به نشانی سفارش دهنده ارسال میگردد اما چنانچه در جشنواره ها و یا فروشهای فوق العاده ، موجودی برخی طرحها به پایان برسد بین ۳الی ۴ هفته کاری با توجه به فشردگی سایر خطوط تولید کارخانه ممکن است تولید آن بطول بینجامد .


■ طرح های کاورهای کشی صندلی ناهارخوری تنها مختص صندلی های ناهارخوری بوده و امکان سفارش ست کامل آنها برای مبلمان وجود ندارد .


■ کاورهای کش طرحدار صندلی ناهارخوری قابل تعویض و یا مرجوعی نبوده و با توجه باینکه ابعاد و اندازه های دقیق آنها و همچنین مدل صندلی هایی که به آنها میخورد در وبسایت بطور کامل اطلاع رسانی شده است لذا مسئولیت هرگونه بی توجهی به شرایط عمومی محصول متوجه سفارش دهنده خواهد بود.


■ کاورهای کشی طرحدار صندلی ناهارخوری نیز همانند سایر محصولات ما توسط پست تیپاکس و از انبار مرکزی ما واقع در خارج از تهران به نشانی مشتریان ارسال میگردد و هزینه ارسال پستی سفارشات برعهده خریدار میباشد.


■ جهت سفارش کاورهای کشی طرحدار صندلی ناهارخوری خواهشمنداست وجه کامل سفارش خود را به كارت بانك پارسیان به شماره ١١٤٥-٧٣٥٧-٠٦١٠-٦٢٢١ بنام خانم پگاه گنجی واریز نموده و تصویر فیش واریزی بهمراه خلاصه سفارش و نشانی دقیق پستی خود را با ذکر شماره موبایل و کدپستی به شماره تلفن ۰۹۳۳۱۱۵۸۳۱۴ از طریق واتساپ ارسال نمایید.

توجه داشته باشید سفارشات كاورهاى كشى طرحدار صندلى ناهارخورى تحت هيچ شرايطى قابل مرجوع شدن و یا تعویض رنگ نميباشند و لذا پیش از سفارش در خصوص انتخاب رنگ و یا انتخاب طرح کاور خود دقت کافی را داشته باشید .

تكميل فرم ثبت سفارش كاورهاى كشى طرحدار صندلى ناهارخورى

جهت تكميل مراحل ثبت سفارش بر روى دكمه زير كليك نماييد :