اخذ نمایندگی

همكار گرامى
چنانچه مايل به اخذ نمايندگى فروش محصولات كاورهاى كشى و یا دکوراتیو ما ميباشيد، با دارا بودن سابقه مرتبط كارى و فضاى مناسب جهت عرضه و فروش محصولات ما میتوانید شرح سوابق خود را از طريق فرم زير ارسال نموده تا پس از برسي هاى اوليه جهت عقد قرارداد و شروع همكارى و انجام هماهنگى هاى لازم با شما تماس گرفته شود .
بديهى است حداقل مبلغ خريد اولیه جهت اخذ نمايندگى مبلغ ٢٠٠ ميليون ريال ميباشد كه با پيش شرط تثبيت خريد ماهيانه و تمديد خريدهاى بعدى تا سقف تعيين گرديده منجر به تمديد قرارداد اخذ نمايندگى خواهد گرديد.

نام و نام خانوادگی (*)
ورودی نامعتبر
شماره موبایل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن ثابت
ورودی نامعتبر
استان (*)
ورودی نامعتبر
شهر (*)
ورودی نامعتبر
شرح(3000 کاراکتر) (*)
ورودی نامعتبر
کد تصویری (*) کد تصویری
  بروز کردن کد تصویری
ورودی نامعتبر
نياز به راهنمايى داريد ؟ ميتوانيد همه روزه بغير از پنجشنبه ها و جمعه ها و ايام تعطيل در ساعات ادارى با ما از طريق واتساپ چت كنيد.
و جهت پرسش در خصوص كاورهاى دكوراتيو از طريق واتساپ خط 09107805562 و جهت پرسش در خصوص كاورهاى كشى از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣١١٥٨٣١٤ سئوالات خود را مطرح نماييد و در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .

 

بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .