بخشى از درآمد حاصل از فروش كليه محصولات ،صرف  امور غذارسانى به حيوانات بى سرپرست خواهدگرديد

راهنمای نصب كاور بر روى مبلمان

جهت نصب كاور بر روى مبلمان ابتدا از قسمت پيشانى جلوى مبل در قسمتى كه از زانو به پايين پا جلو آن قرار ميگيرد كاور را ست نماييد .

معمولا حدود ٢٠ سانتيمتر براى قسمت پيشانى جلوى مبل در توليدات در نظر گرفته ميشود ابتدا اين مقدار را براى قسمت پيشانى مبل خود در نظر بگيريد و مابقي سطح پارچه را بر روى تشك نشيمنگاه گسترده نماييد .

آنگاه از سه طرف تشك نشيمنگاه حدود ١٠ الي ١٥ سانتيمتر از كاور را وارد درزهاى مبل نموده و با انگشتان خود آنرا از هر سه ناحيه به داخل درزها فرو دهيد .

با تنظيم كاور بخش تشك نشيمنگاه ، كاور قسمت دسته ها نيز در محل اصلى خود قرار خواهد گرفت و اين در حاليست كه ميتوانيد تنظيمات اين بخش را بر طبق سليقه خود بانجام برسانيد بطوريكه هر چه مقدار كمتر ى وارد درزها شود  كاور قسمت دسته ها از اطراف پايين تر آمده و سطح بيشترى از اطراف مبل را پوشش خواهد داد و چنانچه طبق الگوى استاندارد ما حدود ١٠ الي ١٥ سانت را وارد نماييد از قسمت دسته ها حدود ٢٠ سانتيمتر پايين تر از سطح دسته قرار خواهد گرفت .

در انتها حدود ٢٠ سانتيمتر هم براى برگردان قسمت پشت مبل در نظر گرفته شده است كه درصورتيكه تمامى قسمتها را طبق الگوى استاندارد بانجام برسانيد اين مقدار  نيز براى كاور قسمت پشت مبل باقي خواهد ماند كه براى پوشش قسمت پشت مبل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در نظر داشته باشيد اين اندازه ها بصورت حدودى ميباشد و تا چند سانتيمتر جاى رگلاژ داشته و برحسب مدل مبلمان ميتواند تفاوت هاى مختصرى با يكديگر داشته باشد .

نیاز به راهنمایی دارید ؟ میتوانید به صورت 24 ساعت با ما از طریق واتساپ چت کنید
در صورتي كه بجز اطلاعات تكميلى اين سايت نياز به كسب اطلاعات بيشتر داشته و مايليد پاسخ سئوالات خود را در كوتاهترين زمان ممكن دريافت نماييد ، ميتوانيد از طريق دايركت پيج اينستاگرام ، سئوالات خود را برايمان ارسال نماييد و يا از طريق واتساپ خط ٠٩٣٣٥٥٠٧٩٠٦ سئوالات خود را مطرح نماييد تا در اسرع وقت پاسخ سئوالات خود را دريافت نماييد .
بدليل تعدد تماسهاى تلفنى از پاسخگويى به سئوالاتى كه پاسخ آنها در سايت بطور كامل داده شده است معذوريم.

كاورهاى دكوراتيو مبلمان

كاورهاى دكوراتيو مبلمان ، نمايندگى محصولات شورفيت كانادا در ايران با صدها طرح و رنگ ، مناسب جهت مبلمان راحتى و كاناپه اى با پوشش تلفيقى از طرح و پارچه مبلمان با صدها طرح و رنگ مكمل ، جهت زيبايى و تكميل طراحى دكوراسيون داخلى منزل ، براى زيبايى هرچه بيشتر مبلمان و جلوگيرى از كثيفى و آسيب هاى محيطى به مبلمان بدون نياز به تعويض رويه و يا صرف هزينه هاى گزاف جهت تعويض مبلمان ، مناسب جهت خانه هاى داراى كودك و يا حيوانات خانگى و محافظت هميشگى از مبلمان با كمترين هزينه ممكن با انواع دوخت هاى مختلف متناسب با سليقه مشتريان در كارخانجات داخلى زير گروه شركت شورفيت كانادا در ايران .