تعیین وقت خریدحضوری

شرایط تعیین وقت خریدحضوری

مشترى گرامى

شما در حال تعيين وقت از وبسايت ما جهت مراجعه حضورى به يكى از شوروم هاى كاورهاى دكوراتيو شورفيت در ايران هستيد ، خواهشمنداست پيش از تعيين وقت به نكات ذيل توجه نماييد و پس از اطمينان از دارا بودن شرايط اوليه نسبت به تعيين وقت خود اقدام نماييد .

 

١- بازديد حضورى از شوروم ها فقط جهت كاورهاى مزونى دست دوز و يا كاورهاى دكوراتيو شورفيت كانادا ( كاورهاى تك رنگ پنبه دوزى شده از جنس جير مخمل اصل كانادايى ) ميباشد و ساير كاورهاى وارداتى و يا كاورهاى دكوراتيو غير شورفيت ( ايرانى ) و يا كاورهاى استرچ كشى فقط از طريق وبسايت و يا پيج اينستاگرام ما بصورت غير حضورى ثبت سفارش خواهد گرديد .

 

٢-بدليل محدوديت پذيرش و امكان پذيرش روزانه تنها ١٠ بازديد و نيز تعطيل بودن شركت در روزهاى پنحشنبه و جمعه و تعداد بسيار زياد درخواست كنندگان مدت زمان تقريبى وقتهاى بازديد حضورى ٦ ماه ميباشد و زودتر از آن بدليل حجم زياد درخواستها امكانپذير نميباشد .

 

٣- هر ثبت نام كننده تنها با يكنفر همراه مجاز به بازديد از شوروم ميباشد و بدليل معذوريت هاى بهداشتى كرونا و حفظ نظم شوروم ها ، تحت هيچ شرايطي امكان بازديد بيش از دو نفر از شوروم امكانپذير نميباشد و همچنين ورود كودكان به داخل شوروم ممنوع ميباشد ،در صورت همراه آوردن كودك يا نفرات مازاد بيش از يكنفر همراه ، وقت رزرو شده كنسل و به نفرات بعدى واگذار ميگردد.

 

٣-بدليل تنوع بسيار زياد محصولات مزونى و درحال تغيير بودن متريالهاى مصرفى ،تنها كاليته و نمونه پارچه هاى قابل سفارش همان فصل در شوروم ها موجود بوده و امكان ديدن نمونه كاورهاى آماده و توليد شده با تمام متريالهاى موجود امكانپذير نميباشد و فقط چند نمونه از محصولات مزونى بصورت نمونه جهت ديدن كيفيت توليدات در شوروم موجود ميباشد .

 

٤- هر وقت حضورى تنها ٢٠ دقيقه ميباشد و تمامى مشاوره هاى لازم جهت انتخاب متريال در طي اين مدت ارائه خواهد شد و لذا هيچگونه خدمات فنى و مشاوره اى و يا مرتبط با طراحى و ابعاد مبلمان در شوروم ها ارائه نخواهد شد و طبق روال سابق از طريق واتساپ و يا تلفن و به روش نرم افزارى توسط برنامه شبيه ساز شورفيت انجام خواهد شد . درصورتيكه وقت حضورى خود را جهت طراحى و برسى ابعاد و اندازه هاى مبلمان خود رزرو ميكنيد به اين نكته توجه داشته باشيد كه بازديد از شوروم فقط براى انتخاب متريال مصرفى بوده و هيچگونه مشاوره اى در خصوص طراحى مدل و ابعاد و اندازه هاى سفارش ارائه نخواهد شد .

 

٥- سفارشات مزونى فقط براى ست كامل مبلمان به بالاتر ( يا همراه ست كامل صندلى ناهارخورى ) قابل سفارش بوده و براى مبلمانهاى تك يا غير ست قابل سفارش نميباشد و لذا پيش از مراجعه به اين نكته توجه نماييد .

 

٦- سفارشات كاورهاى دكوراتيو شورفيت هيچگونه محدوديتى جهت تعداد سفارش نداشته و با هر تعداد نفرات قابل سفارش ميباشد اما با هر تعداد نفرات فقط طبق نوبت به واحد توليد كارخانه ارجاع خواهد گرديد كه توليد آن حدود دو ماه كارى بطول ميانجامد .

 

٧- سفارشات مزونى از زمان انتخاب متريال و كامل شدن مراحل طراحى حدود ٣ ماه كارى بطول انجاميده و در زمانبندى هاى كوتاهتر بدليل ظرافت هاى توليد و حجم زياد سفارشات قابل تحويل نميباشد .

 

٨- سفارشات مزونى و دكوراتيو بدليل طراحى و توليد اختصاصى داراى هزينه طراحى جداگانه ميباشد كه بسته به پيچيدگى طراحى و تنوع مبلمان بين ٥٠٠ تا يك ميليون تومان در هر ست كامل مبلمان هزينه در بر خواهد داشت.

 

٩-قيمت نهايي محصولات در تاريخ مراجعه به شوروم مشخص و قطعيت پيدا خواهد نمود و بدليل اينكه از زمان ثبت نام تا زمان مراجعه حضورى حدود ٦ ماه سپرى ميگردد و ممكن است قيمتها طي اين مدت تغيير نمايد لذا ملاك قيمتهاى قبلى نبوده و تنها در صورت واريز ٥٠٪؜ مبلغ پايه سفارشات در هنگام تعيبن وقت در وبسايت ، قيمتها در صورت افزايش قيمت با نرخ قبلي محاسبه ميگردد .

 

٩-جهت اعلام تاريخ و ساعت مراجعه ، حداقل يكماه قبل از تاريخ مراجعه به شما اعلام خواهد گرديد و از طريق شماره موبايل ثبت شده در وبسايت برايتان پيامك ارسال خواهد شد و لذا لازم است طى حداكثر ٧٢ ساعت از زمان دريافت پيامك به پيامك ارسالى پاسخ داده و كلمه ” تأييد است ” را ارسال نماييد ،عدم ارسال جوابيه پيامك طى ٧٢ ساعت بمنزله لغو وقت مراجعه بوده و در صورت وقوع هرگونه اشتباه قابل بازگشت نميباشد و لازم است از اول مراحل تعيين وقت را بانجام برسانيد .

 

١٠- درصورتيكه وقت مراجعه حضورى خود را تاييد نماييد اما در تاريخ مقرر در زمانبندى از پيش تعيين شده مراجعه ننماييد وقت شما كنسل شده و امكان جابجايي آن امكانپذير نميباشد و لازم است از ابتدا مجددا” مراحل تعيين وقت خود را بانجام برسانيد همچنين بدليل برنامه زمانبندى از پيش تعيين شده لازم است در زمانبندى اعلام گرديده و بدون تأخير در محل شوروم حضور بهم رسانيد .متاسفانه در صورت ايجاد تأخير در زمانبندى مراجعات ، ساير وقتهاى تعيين شده قبلى به اختلال برخورد نموده و باعث همزمانى مراجعات بعدى مشتريان ميگردد و لذا امكان پذيرش پس از پايان زمانبندى مشخص گرديده امكانپذير نميباشد.

تكميل فرم ثبت نام تعیین وقت خریدحضوری

جهت تكميل مراحل ثبت نام بر روى دكمه زير كليك نماييد :